گواردیولا: هیچ گلری که بدون تیم باشد، پیدا نکردیم

گواردیولا: هیچ گلری که بدون تیم باشد، پیدا نکردیم

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت بد موقع کلودیو براوو که احتمالا او را برای کل فصل به دور از میادین نگاه خواهد داشت، سیتی را مجبور به بازگرداندن موریچ کرد. او یک بازی نیز برای این تیم هلندی انجام داده بود.

:« موریچ را به خوبی می شناسم. او دروازه بان دوم ما خواهد بود و گریمی (دنیل گریمشاو) دروازه بان سوم ماست. آرو پتانسل فوق العاده ای به عنوان یک دروازه بان دارد. او اخلاق کاری فوق العاده ای دارد و از قد و قامت خوبی برخوردار است. او خیلی جوان است.

گواردیولا در همین رابطه گفت

او فصل گذشته با ما تمرین کرد و سپس تصمیم گرفتیم به هلند برود و دلیلش هم این بود که تیم دوم ما در لیگی باکیفیت به میدان نمی رود و من دوست داشتم موریچ در لیگ هلند برابر تیم هایی مثل آژاکس، فاینورد و آیندهوون محک بخورد.

او گلر فوق العاده خوبی است و توانایی هایی باورنکردنی دارد. قدبلند و جوان است و احتمالا در جام حذفی یا اتحادیه برای ما بازی خواهد کرد.

چون پنجره جذب بازیکن بسته است، برای جانشینی براوو ابتدا به دنبال دروازه بانی بودیم که بدون تیم و آزاد باشد اما کسی پیدا نشد. سپس به چیزی جز بازگرداندن موریچ فکر نمی کردیم. از بین او و گریمشاو، یکی در فهرست 18 نفره قرار خواهد گرفت.»