کلوپ و مانشافت؟ کلوپ: بعداً به آن فکر می‌کنم

کلوپ و مانشافت؟ کلوپ: بعداً به آن فکر می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه‌ی دی‌ولت آلمان در گفتگویی با یورگن کلوپ در این مورد از او سوالاتی کرده و از پاسخ‌های او به این نتیجه رسیده. دی‌ولت می‌گوید کلوپ می‌تواند آینده‌ی خود را به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان تصور کند.


دی‌ولت از قول کلوپ نوشت:" اگر زمانی چنین چیزی از من بخواهند و آن زمان بتوانم و در دسترس باشم، آنوقت درباره‌اش فکر خواهم کرد".


ولی کلوپ می‌گوید در حال حاضر بدست گرفتن سکان تیم ملی آلمان برای او ممکن نیست. او گفت:" ولی در شرایط حال حاضر که همچنان تا چهار سال دیگر با لیورپول قرارداد دارم چنین چیزی ممکن نیست. من فقط راجع به این فکر می‌کنم که چرا آلمان در جام جهانی آنقدر بد بازی می‌کرد. ولی در دسترس نیستم".


کلوپ فصل جدید لیگ برتر را با پیروزی 4-0 تیمش در مقابل وستهام آغاز کرد. با توجه به هزینه‌های هنگفت لیورپول در فصل نقل و انتقالات و عملکرد خوب تیم کلوپ در پیش‌فصل، حالا انتظارها از او و تیمش بسیار بالا است. ولی کلوپ نسبت به انتظارات بیش از حد و به خود غره شدن تیمش هشدار داده و گفت:" در اینکه بازیکنان ما باکیفیت هستند که شکی نیست، ولی کیفیت تیم به این بستگی دارد که آیا بازیکنها می‌توانند حداکثر پتانسیل خود را بالفعل کنند؟ ".


لیورپول در طول تابستان امسال 182.20 میلیون یورو برای خرید بازیکنان جدید صرف کرده است. کلوپ درباره‌ی حرکت دنیای فوتبال به سمت انتقال‌های گران و گران‌تر گفت:" من همچنان از این وضعیت خوشم نمی‌آید ولی نمی‌توانم به باشگاه بگویم نه، ما این کار را نمی‌کنیم. وظیفه‌ی من این است که لیورپول را تا آخرین حد ممکن قوی کنم".

12 نظر