قول جالب ستاره انگلیس در آستانه جام جهانی

قول جالب ستاره انگلیس در آستانه جام جهانی

به گزارش "ورزش سه"، در جریان بازی های تاتنهام در لیگ برتر بارها شاهد درگیری لفظی یا حتی فیزیکی دله آلی و عصبانیت او نسبت به حریفان بوده ایم اما او قصد دارد یک دله آلی متفاوت در روسیه باشد.

دله آلی گفت: "من مانند همیشه هستم و می خواهم با نهایت تعصب و تشنگی برای پیروز شدن در ترکیب تیم ملی بازی کنم. من در اوایل دوران ورزشی ام اشتباهاتی داشتم اما حالا از آنها درس هایی آموخته ام و اگر شما به عملکرد من نیز دقت کنید متوجه این موضوع خواهید شد.

زمانی که به میدان می روید تمام تلاش خود را برای کمک کردن به تیم معطوف می کنید و علاقه ندارید خصوصا در بازی های ملی اتفاقی رخ دهد که تیم به خاطر شما بازنده شود. من فکر نمی کنم هیچکسی تعمدا به دنبال خطا کردن باشد اما اگر این اتفاق رخ داد و مجازات شدید دیگر تقصیر خودتان است. در جام جهانی، مربیان همگی از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند بنابراین شما همیشه باید آگاه باشید و این بخشی از فوتبال است.

شما باید تمرکز کنید و نباید کارهای احمقانه ای را انجام دهید. همه چیز تحت کنترل من است و من خودم را کنترل خواهم کرد. هر دیداری متفاوت است و شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد، اما این چیزی نیست که من نگران آن باشم."

11 نظر