ضعیف‌ترین بازیکن لیگ هفدهم چه کسی است؟

ضعیف‌ترین بازیکن لیگ هفدهم چه کسی است؟

وبسایت رسمی برنامه نود - از دروازه‌بان تراکتورسازی تا محمد نصرتی در بین پنج بازیکن ضعیف لیگ جای دارند. ولی در صدر همه آن‌ها، نام مهاجم سایپا می‌درخشد.

به گزارش وبسایت نود، حالا فقط هفت هفته تا پایان لیگ باقی مانده و فرصت مناسبی است که بدترین بازیکنان این فصل مرور شوند. محمدرضا سلیمانی مهاجم تیم سایپا که میانگین نمره‌اش 3.88 است در قعرجدول نمرات سایت نود حضور دارد. بعد از شاگرد علی دایی، نوبت به امید جهانبخش می‌رسد. ستاره‌ای که در ابتدای فصل پیشنهاد استقلال و پرسپولیس را رد کرد و به نفت آبادان رفت. انتقال جهانبخش از نفت به گسترش‌فولاد هم دردی را از او دوا نکرد و همچنان امید یکی از بدترین‌های لیگ است. نفر سوم این جدول، یونس دلفی است. بعد از آن فرزین گروسیانی حضور دارد که با انجام نوزده بازی برای تراکتورسازی، تاثیر پررنگی در ناکامی این تیم داشت. پنجمین بازیکن ضعیف لیگ هم محمد نصرتی است. مدافع پرحاشیه و جنجالی نفت تهران که در همین هفته هم درگیری شدیدی با ساسان انصاری پیدا کرده بود.

جدول بدترین بازیکنان لیگ برتر تا پایان هفته 23

روش نمره‌دهی سایت نود مشابه نشریه کیکر آلمان است؛ به این ترتیب که به هر بازیکن بر اساس عملکرد فنی‌اش در داخل زمین نمره‌ای بین یک تا شش داده می‌شود. بهترین نمره یک و بدترین شش است. بازیکنانی نمره می گیرند که حداقل ۳۰ دقیقه بازی کرده باشند. ضمن اینکه بازیکنانی که در نیمی از بازیهای تیم‌شان در لیگ نمره گرفته باشند وارد جدول رده‌بندی بازیکنان می‌شوند.


14001

30 نظر