آرسنال 2 - 1 سوانسی؛ ادامه درخشش توپچی‌ها

آرسنال 2 - 1 سوانسی؛ ادامه درخشش توپچی‌ها

آرسنال موفق شد در دیداری دشوار با نتیجه 1-2 سوانسی را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری توپچی ها آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 6 و با ضربه سانچس به گل برسد اما فایبانسکی عکس العمل خوبی نشان داد.

در ادامه این سوانسی بود که به طور نسبی به جریان بازی مسلط شد و در دقیقه 22 به گل اول رسید. روی پاس آبراهام، کلاکس در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با ضربه ای دقیق از زیر دستان پتر چک گل اول بازی را به ثمر رساند.

در دقیقه 26 کولاسیناچ موقعیت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه او با فاصله از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد سانچس روی پاس کولاسیناچ بهترین بخت را برای زدن گل تساوی دشت اما ضربه او از سمت چپ با مهار فوق العاده فابیانسکی همراه بود.

در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه مرتساکر، آیو فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما سنگربان آرسنال ضربه او را مهار کرد تا نیمه اول با برتری 0-1 سوانسی به اتمام برسد.

با شروع نیمه دوم، حملات توپچی ها شدت گرفت و این تیم در نهایت در دقیقه 52 به گل تساوی رسید. روی پاس اوزیل، کولاسیناچ موفق شد با یک ضربه محکم از جناح چپ محوطه کار را به تساوی بکشاند.

حملات آرسنال ادامه یافت و در دقیقه 58 کولاسیناچ این بار در نقش پاسور ظاهر شد تا این بار رمسی با ضربه ای دقیق از درون محوطه گل دوم را به ثمر برساند.

در دقیقه 63 و روی پاس بیرین، لاکازت می توانست زننده گل سوم باشد اما این اتفاق رخ نداد. در دقیقه 66 ضربه دیدنی بیرین به دیرک دروازه سوانسی برخورد کرد تا بدشانسی آرسنال تکمیل شود.

دقایقی بعد سانچس شانس خود را از فاصله ای زیاد برای زدن گل سوم امتحان کرد که ضربه او راهی به دروازه فابیانکسی نیافت. در دقیقه 88 اولیویه ژیرو فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا آرسنال نهایتا در دیداری دشوار با نتیجه 1-2 سوانسی را مغلوب کند.

4 نظر