بازی فولاد خوزستان پیکان (12 اردیبهشت)

پایان بازی
شروع بازی

خلاصه بازی فولاد خوزستان و پیکان

این بازی در ورزشگاه غدیر اهواز در تاریخ 12 اردیبهشت 1398 و ساعت 19:15 برگزار خواهد شد که تیم های فولاد خوزستان و پیکان در رقابت های لیگ برتر خلیج فارس مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور هیچ کارتی از جیب خود خارج نکرد و به دادن تذکر بسنده کرد. همچنین در این نیمه تیم فولاد خوزستان در گل زنی ناکام بود اما تیم پیکان با درخشش - در دقیقه 44 و عیسی آل کثیر در دقیقه 44 توانست دو بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی به نفع تیم پیکان در نیمه اول به پایان برسد.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور هیچ کارتی از جیب خود خارج نکرد و به دادن تذکر بسنده کرد. همچنین در این نیمه تیم فولاد خوزستان در گل زنی ناکام بود اما تیم پیکان با درخشش - در دقیقه 44 و عیسی آل کثیر در دقیقه 44 توانست دو بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی با برتری پیکان در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم یک نیمه ی آرام و کم برخورد را شاهد بودیم به طوری که هیچ یک از دو تیم کارت زرد یا قرمزی از داور دیدار دریافت نکردند. در ادامه ی این مسابقه نیز لوسیانو پریرا در دقیقه 52 برای تیم فولاد خوزستان یک گل به ثمر رساند و تیم حریف نیز نتوانست گلی وارد دروازه کند. نهایتا بازی با نتیجه مساوی 1 - 1 به پایان رسید.

رحیمی:می خواهیم در ورزشگاه فولاد بازی کنیم/ از تخلیه منزل ویسی خبر ندارم
طلب عامل کسر 6 امتیاز از استقلال خوزستان پرداخت شد
سعداوی: پرسپولیس برای صعود کار ساده‌ تری دارد/ فولاد منتظر پاسخ قطبی است
احتمال برگزاری دیدار استقلال خوزستان در ورزشگاه شهدای فولاد
میرزایی: کار کردن با قطبی اتفاق خوبی برای من بود/ وضعیتم برای فصل آینده مشخص نیست
سعداوی: باشگاه به ادامه کار با قطبی ابراز تمایل کرده/به نظرات ما برای تیم ملی اهمیت نمی‌دهند
حواشی بازی فولاد 1-1 پیکان
کارشناسی داوری تراکتور-پرسپولیس/استقلال-استقلال خوزستان
حواشی بازی استقلال 4-2 استقلال خوزستان
قطبی: برای فولاد شرط نگذاشتم