بازی استقلال سپیدرود رشت (26 اردیبهشت)

پایان بازی
43′
وریا غفوری (پنالتی گل نشده)
شروع بازی

خلاصه بازی استقلال و سپیدرود رشت

این بازی در استادیوم آزادی در تاریخ 26 اردیبهشت 1398 و ساعت 21:30 برگزار خواهد شد که دو تیم استقلال و سپیدرود رشت در رقابت های لیگ برتر خلیج فارس به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم استقلال توانسته در بازی های گذشته خود 54 امتیاز و تیم سپیدرود رشت نیز مجموعا 20 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور هیچ کارتی از جیب خود خارج نکرد و به دادن تذکر بسنده کرد. همچنین در این نیمه تیم سپیدرود رشت در گل زنی ناکام بود اما تیم استقلال با درخشش مهدی قائدی در دقیقه 6 و مرتضی تبریزی در دقیقه 21 توانست دو بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی با پیروزی استقلال در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم شاهد افزایش نسبی خطا های خشن بودیم به طوری که تیم استقلال 2 و تیم سپیدرود رشت نیز 1 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز - در دقیقه 90 برای تیم سپیدرود رشت یک گل به ثمر رساند و تیم حریف نیز نتوانست گلی وارد دروازه کند. نهایتا بازی با پیروزی استقلال مقابل سپیدرود رشت با نتیجه 2 - 1 به پایان رسید.