بازی سایپا صنعت نفت آبادان (26 اردیبهشت)

پایان بازی
58′
34′
آرمان رمضانی (پنالتی گل نشده)
شروع بازی

خلاصه بازی سایپا و صنعت نفت آبادان

بازی در ساعت 21:30 روز 26 اردیبهشت 1398 در حالی آغاز خواهد شد که شاهد یکی دیگر از دیدار های لیگ برتر خلیج فارس هستیم. در این دیدار تیم سایپا در یک سمت و تیم صنعت نفت آبادان در سمت دیگر میدان قرار خواهد گرفت.

با توجه به آمار، تیم سایپا توانسته در بازی های گذشته خود 38 امتیاز و تیم صنعت نفت آبادان نیز مجموعا 34 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور هیچ کارتی از جیب خود خارج نکرد و به دادن تذکر بسنده کرد. همچنین در این نیمه هیچ یک از دو تیم موفق به گل زنی نشدند تا این بازی با نتیجه مساوی در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم یک نیمه ی آرام و کم برخورد را شاهد بودیم به طوری که هیچ یک از دو تیم کارت زرد یا قرمزی از داور دیدار دریافت نکردند. در ادامه ی این مسابقه نیز طالب ریکانی در دقیقه 58 و - در دقیقه 84 و - در دقیقه 90 برای تیم صنعت نفت آبادان سه گل به ثمر رساند و تیم حریف نیز نتوانست گلی وارد دروازه کند. نهایتا بازی با برتری 0 - 3 تیم صنعت نفت آبادان مقابل سایپا به پایان رسید.

فلاح‌زاده: مشکلات مالی تأثیر مهمی روی نتایج ما داشت
فرکی: تاج قبول شد، کی‌روش ۵ می‌گیرد/ بدون سایپا و پیکان فوتبال دست کاسب‌ها می‌افتد
دروازه‌بان صنعت نفت: سرجیو به جوان‌های تیم ما اعتماد‌به‌نفس داد/ امیدوارم فصل آینده نتایج بهتری بگیریم
قرارداد پائولو سرجیو تمدید می‌شود؟
صادقی: باید یک تیم کاملا جدید بسازیم
پیشنهاد سایپا به شفر؟ تکذیب شد
واکنش تند ناظر فدراسیون به سخنان منصوریان/ سلیمانی: فحش‌های ناموسی این آقا خواب من را گرفته!
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان استعفا کرد
فرهاد مجیدی پس از بازی صنعت نفت آبادان - استقلال در آبادان: فوتبال ایران ناپاک نیست، فوتبال ایران کثیف است!  طرح از محمدرضا میرشاه ولد
وعده کریمی: تیمی می‎سازم که همه کیف کنند