بازی فولاد خوزستان تراکتور (26 اردیبهشت)

پایان بازی
شروع بازی

خلاصه بازی فولاد خوزستان و تراکتور

این بازی در ورزشگاه غدیر اهواز در تاریخ 26 اردیبهشت 1398 و ساعت 21:30 برگزار خواهد شد که دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی در رقابت های لیگ برتر خلیج فارس به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم فولاد خوزستان توانسته در بازی های گذشته خود 37 امتیاز و تیم تراکتورسازی نیز مجموعا 51 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور هیچ کارتی از جیب خود خارج نکرد و به دادن تذکر بسنده کرد. همچنین در این نیمه تیم تراکتورسازی در گل زنی ناکام بود اما تیم فولاد خوزستان با درخشش لوسیانو پریرا در دقیقه 38 توانست یک بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی با برتری فولاد خوزستان در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم یک نیمه ی آرام و کم برخورد را شاهد بودیم به طوری که هیچ یک از دو تیم کارت زرد یا قرمزی از داور دیدار دریافت نکردند. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم فولاد خوزستان توانست یک گل با گل زنی - در دقیقه 90 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز تراکتورسازی ها توانستند به وسیله ی اکبر ایمانی در دقیقه 55 و اشکان دژاگه در دقیقه 81 دو گل وارد دروازه ی فولاد خوزستان کنند. نهایتا بازی با رضایت دو تیم به مساوی 2 - 2 به پایان رسید.

سعداوی: باشگاه بابت مصاحبه پورموسوی حق شکایت دارد/ برای انتقاد اطلاعاتمان را بالا ببریم
شریفی: کسر ۶ امتیاز باعث سقوط استقلال خوزستان شد/ هدفم لژیونر شدن است
فرصت کوتاه قطبی به اهوازی‌ها
عبدالله کرمی: مصدومیت سختی داشتم ولی به خداحافظی فکر نمی‌کردم/ عملکرد فولاد متوسط بود
استوکس هم بی‌ سروصدا از تراکتورسازی جدا می‌شود!
کنستانت امروز به ایران بازمی‌گردد
بیگی: من طرف مذاکره با نکونام نبودم/ او به حضور در تراکتور سازی تمایل دارد
ماجرای دیدار نکونام با مسئولان تراکتورسازی؛ نکو به تبریزی‌ها برنامه داد
فینال جام حذفی احتمالاً در فولاد آره‌نا
باشگاه ماشین‌سازی مشتری تبریزی پیدا کرد