بازی فرایبورگ نورنبرگ (28 اردیبهشت)

خلاصه بازی فرایبورگ و نورنبرگ

بازی در ساعت 18:00 روز 28 اردیبهشت 1398 در حالی آغاز خواهد شد که دو تیم فرایبورگ و نورنبرگ در رقابت های بوندس لیگا به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم فرایبورگ توانسته در بازی های گذشته خود 33 امتیاز و تیم نورنبرگ نیز مجموعا 19 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار تقریبا آرام و کم برخورد دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا دو بار اقدام به جریمه ی بازکنان با کارت زرد کرد اما کارت قرمزی از جیب خود خارج نکرد. همچنین در این نیمه تیم نورنبرگ در گل زنی ناکام بود اما تیم فرایبورگ با درخشش مارکو ترازینو در دقیقه 7 و Luca Waldschmidt در دقیقه 34 توانست دو بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی با پیروزی فرایبورگ در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم یک نیمه ی آرام و کم برخورد را شاهد بودیم به طوری که تیم فرایبورگ 0 و تیم نورنبرگ نیز 1 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم فرایبورگ توانست سه گل با گل زنی نیلس پترسن در دقیقه 54 و نیلس پترسن در دقیقه 56 و وینچنزو گریفو در دقیقه 61 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز نورنبرگ ها توانستند به وسیله ی E. Löwen در دقیقه 69 یک گل وارد دروازه ی فرایبورگ کنند. نهایتا بازی با پیروزی فرایبورگ مقابل نورنبرگ با نتیجه 5 - 1 به پایان رسید.