بازی ولفسبورگ آگزبورگ (28 اردیبهشت)

خلاصه بازی ولفسبورگ و آگزبورگ

بازی در ساعت 18:00 روز 28 اردیبهشت 1398 در حالی آغاز خواهد شد که تیم های ولفسبورگ و آگزبورگ در رقابت های بوندس لیگا مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

با توجه به آمار، تیم ولفسبورگ توانسته در بازی های گذشته خود 52 امتیاز و تیم آگزبورگ نیز مجموعا 32 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا یک بار اقدام به جریمه ی بازکنان با کارت زرد کرد اما کارت قرمزی از جیب خود خارج نکرد. همچنین در این نیمه تیم آگزبورگ در گل زنی ناکام بود اما تیم ولفسبورگ با درخشش وات وگورست در دقیقه 21 و وات وگورست در دقیقه 37 و رابین کنوخه در دقیقه 41 توانست سه بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی با پیروزی ولفسبورگ در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم یک نیمه ی آرام و کم برخورد را شاهد بودیم به طوری که تیم ولفسبورگ 0 و تیم آگزبورگ نیز 1 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم ولفسبورگ توانست پنج گل با گل زنی وات وگورست در دقیقه 55 و دانیل گینچک در دقیقه 57 و الویس رکسباكج در دقیقه 60 و یوسیپ برکالو در دقیقه 85 و کوین دانسو (گل به خودی) در دقیقه 89 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز آگزبورگ ها توانستند به وسیله ی یولیان شیبر در دقیقه 82 یک گل وارد دروازه ی ولفسبورگ کنند. نهایتا بازی با برتری 8 - 1 تیم ولفسبورگ مقابل آگزبورگ به پایان رسید.