لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

برنامه بازی‌ها

چهارشنبه، 27 تیر، 23:15،دور اول انتخابی
سلتیک
3 - 0
پایان
Alashkert (Arm)
چهارشنبه، 27 تیر، 22:30،دور اول انتخابی
Sutjeska
0 - 2
پایان
آستانه
چهارشنبه، 27 تیر، 22:15،دور اول انتخابی
روزنبرگ
3 - 1
پایان
Valur (Ice)
چهارشنبه، 27 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
قره‌باغ
0 - 0
پایان
دینامو سن پترزبورگ
چهارشنبه، 27 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
شریف تیراسپول
3 - 0
پایان
ترابزون اسپور
چهارشنبه، 27 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
Zrinjski
1 - 1
پایان
اسپارتاک ترناوا
سه شنبه، 26 تیر، 23:30،دور اول انتخابی
لگیا ورشو
3 - 0
پایان
Cork City (Irl)
سه شنبه، 26 تیر، 23:30،دور اول انتخابی
Crusaders
0 - 2
پایان
لودوگورتس
سه شنبه، 26 تیر، 23:00،دور اول انتخابی
ستاره سرخ بلگراد
2 - 0
پایان
Spartaks (Lat)
سه شنبه، 26 تیر، 22:45،دور اول انتخابی
ویدئوتون
2 - 1
پایان
دودلانژ
سه شنبه، 26 تیر، 22:30،دور اول انتخابی
نیو سنتز
4 - 0
پایان
اشکندیا
سه شنبه، 26 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
هاپوئل بئر شوا
3 - 1
پایان
Flora (Est)
سه شنبه، 26 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
آپوئل
1 - 0
پایان
سادووا ماریامپوله
سه شنبه، 26 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
مالمو
2 - 0
پایان
Drita
سه شنبه، 26 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
Valletta
1 - 1
پایان
Kukesi (Alb)
سه شنبه، 26 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
هلسینکی
3 - 1
پایان
Vikingur (Fai)
پنجشنبه، 21 تیر، 00:30،دور اول انتخابی
Valur (Ice)
1 - 0
پایان
روزنبرگ
چهارشنبه، 20 تیر، 22:30،دور اول انتخابی
دینامو سن پترزبورگ
0 - 1
پایان
قره‌باغ
چهارشنبه، 20 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
Kukesi (Alb)
0 - 0
پایان
Valletta
چهارشنبه، 20 تیر، 21:30،دور اول انتخابی
لودوگورتس
7 - 0
پایان
Crusaders
چهارشنبه، 20 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
سادووا ماریامپوله
3 - 1
پایان
آپوئل
چهارشنبه، 20 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
اسپارتاک ترناوا
1 - 0
پایان
Zrinjski
چهارشنبه، 20 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
Spartaks (Lat)
0 - 0
پایان
ستاره سرخ بلگراد
چهارشنبه، 20 تیر، 18:30،دور اول انتخابی
آستانه
1 - 0
پایان
Sutjeska
سه شنبه، 19 تیر، 23:15،دور اول انتخابی
Cork City (Irl)
0 - 1
پایان
لگیا ورشو
سه شنبه، 19 تیر، 23:15،دور اول انتخابی
Drita
0 - 3
پایان
مالمو
سه شنبه، 19 تیر، 22:45،دور اول انتخابی
اشکندیا
5 - 0
پایان
نیو سنتز
سه شنبه، 19 تیر، 22:30،دور اول انتخابی
Vikingur (Fai)
1 - 2
پایان
هلسینکی
سه شنبه، 19 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
دودلانژ
1 - 1
پایان
ویدئوتون
سه شنبه، 19 تیر، 20:30،دور اول انتخابی
Alashkert (Arm)
0 - 3
پایان
سلتیک
سه شنبه، 19 تیر، 20:00،دور اول انتخابی
Flora (Est)
1 - 4
پایان
هاپوئل بئر شوا
سه شنبه، 19 تیر، 20:00،دور اول انتخابی
ترابزون اسپور
2 - 1
پایان
شریف تیراسپول