همه مسابقات
کشتی
کاراته
در حال برگزاری

جمعه، 1 مرداد

پایان
قایقرانیدر المپیک توکیو 2020قایقرانی
گروهی

نازنین ملایی

روئینگ انفرادی زنان
کسب رتبه سوم و صعود به مرحله یک چهارم
پایان
تیراندازی با کماندر المپیک توکیو 2020تیراندازی با کمان
تعیین رنکینگ

میلاد وزیری

با امتیاز ۶۲۹ در رده مرحله ۶۳ مرحله مقدماتی ایستاد

شنبه، 2 مرداد

پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
مقدماتی

آرمینا صادقیان

تفنگ ۱۰ متر بادی زنان
کسب رده ۲۳ و حذف از مسابقات
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
مقدماتی

فاطمه کرم‌زاده

تفنگ ۱۰ متر بادی زنان
کسب رده ۲۳ و حذف از مسابقات
پایان
دوچرخه سواریدر المپیک توکیو 2020دوچرخه سواری
مقدماتی

سعید صفرزاده

استقامت جاده مردان
صفرزاده نتوانست از خط پایان عبور کند و از دور رقابت‌ها کنار رفت
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک سی و دوم

علی پاکدامن

شمیربازی انفرادی
پیروزی برابر حریف مجارستانی و صعود به دور بعد
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک سی و دوم

مجتبی عابدینی

شمیربازی انفرادی
پیروزی با نتیجه 15 بر 10 برابر حریف کانادایی و صعود به دور بعد
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
مقدماتی

جواد فروغی

تپانچه ۱۰متر بادی
قرار گرفتن در رتبه پنجم و صعود به فینال
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک سی و دوم

محمد رهبری

شمیربازی انفرادی
پیروزی با نتیجه 15 بر 13 برابر حریف فرانسوی و صعود به دور بعد
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک هشتم

علی پاکدامن

سابر انفرادی
پیروزی با نتیجه 15 بر 9 و صعود به جمع هشت نفر برتر
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک هشتم

محمد رهبری

سابر انفرادی
شکست با نتیجه 15 بر 7 در دومین رقابت و حذف از مسابقات
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک هشتم

مجتبی عابدینی

سابر انفرادی
شکست با نتیجه 15 بر 7 و حذف از مسابقات
پایان
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
فینال

جواد فروغ

10 متر تپانچه عادي
🥇 کسب مدال طلا
پایان
تکواندودر المپیک توکیو 2020تکواندو
یک چهارم

آرمین هادی پور

58- كيلوگرم
شکست برابر نماینده آرژانتین و همچنین از دست دادن شانس مجدد برای مدال برنز
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک چهارم

علی پاکدامن

سابر انفرادی
شکست برابر ژیلاگی مجارستانی با نتیجه 15 بر 6 و حذف از دور رقابت‌ها
پایان
تنیس روی میزدر المپیک توکیو 2020تنیس روی میز
مقدماتی

نیما عالمیان

انفرادی مردان
شکست 4 بر 1 برابر نماینده بریتانیا و حذف از دور مسابقات
پایان
بوکسدر المپیک توکیو 2020بوکس
یک شانزدهم(مسابقه اول)

دانیال شه بخش

برتری مقابل حریف مراکشی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی
پایان
والیبالدر المپیک توکیو 2020والیبال
گروهی

ایران - لهستان

پیروزی ایران با نتیجه 3 بر 2

یکشنبه، 3 مرداد

پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
مقدماتی

مهیار صداقت

تفنگ ۱۰متر بادی مردان
صدافت با کسب رتبه نهم از حضور در فینال بازماند
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
مقدماتی

هانیه رستمیان

تپانچه ۱۰ متر بادی زنان
قرارگیری در مقام دهم و حذف از مسابقات
پایان
قایقرانیدر المپیک توکیو 2020قایقرانی
یک چهارم

نازنین ملایی

روئینگ انفرادی زنان
کسب مقام سوم در یک چهارم نهایی و صعود به نیمه نهایی
پایان
تکواندودر المپیک توکیو 2020تکواندو
یک هشتم

ناهید کیانی

۵۷ کیلوگرم زنان
شکست در برابر علیزاده و احتمال شانس مجدد
پایان
تکواندودر المپیک توکیو 2020تکواندو
یک هشتم

میرهاشم حسینی

۶۸ کیلوگرم مردان
پیروزی برابر حریفی از چین تایپه و صعود به مرحله یک چهارم نهایی
پایان

دوشنبه، 4 مرداد

پایان
بدمینتوندر المپیک توکیو 2020بدمینتون
گروهی

ثریا آقایی

انفرادی زنان
پیروزی در دو ست پیاپی برابر حریفی از مالدیو
پایان
والیبالدر المپیک توکیو 2020والیبال
گروهی

ایران -ونزوئلا

پیروزی در دومین گام با نتیجه 3 بر صفر
پایان
بوکسدر المپیک توکیو 2020بوکس
یک شانزدهم نهایی

شاهین موسوی

۷۵ کیلوگرم
شکست در برابر حریف ژاپنی و حذف از المپیک
14:30
شنادر المپیک توکیو 2020شنا
مقدماتی

متین بالسینی

۲۰۰ متر پروانه
بالسين در گروه خود دوم شد ولی با توجه به نتایج سایر گروه ها متاسفانه از صعود به نیمه نهایی بازماند
15:30
تکواندودر المپیک توکیو 2020تکواندو
گروهی

امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و ملیکا میرحسینی

تیمی
تیم ملی با پیروزی مقتدرانه مقابل ژاپن موفق شد به فینال تیمی راه پیدا کند و فردا به مصاف چین خواهد رفت

سه شنبه، 5 مرداد

پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
انتخابي

هانیه رستمیان و جواد فروغی

10 متر تپانچه بادی مختلط
قرارگیری در رتبه هشتم و صعود به فینال
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
فینال

هانیه رستمیان و جواد فروغی

10 متر تپانچه بادی مختلط
قرارگیری در جایگاه پنجم و بازماندن از فینال
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
انتخابي

نجمه خدمتي و مهیار صداقت

10 متر تپانچه بادی مختلط
با قرار گرفتن در جایگاه پانزدهم از صعود به دور بعد بازماندند
15:30
تکواندودر المپیک توکیو 2020تکواندو
فینال

امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و ملیکا میرحسینی

تیمی
🥈 شکست با نتیجه 41-22 و کسب مقام نایب قهرمانی. *مدال این رقابت در جدول مدالی بازی‌ها محاسبه نمی‌شود

چهارشنبه، 6 مرداد

پایان
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
یک هشتم

مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری

سابر تیمی
شکست با نتیجه 45-44 و تلاش برای کسب رتبه پنجم در دور بعد
پایان
بدمینتوندر المپیک توکیو 2020بدمینتون
گروهی

ثریا آقایی

انفرادی زنان
شکست مقابل حریف چینی و عدم صعود به دور بعد
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
پنجم تا هشتمی

مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری

سابر تیمی
پیروزی با نتیجه 45 بر 36
پایان
پایان
دوچرخه سواریدر المپیک توکیو 2020دوچرخه سواری
مقدماتی

سعید صفرزاده

تایم تریل انفرادی
صفرزاده در این مسابقه در جایگاه ۳۵ ایستاد.
پایان
تیراندازی با کماندر المپیک توکیو 2020تیراندازی با کمان
یک سی و دوم

میلاد وزیری

ریکرو انفرادی
شکست مقابل حریف آمریکایی و حذف از دور مسابقات
پایان
شمشیربازیدر المپیک توکیو 2020شمشیربازی
گروهی

مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری

سابر تیمی
شکست با نتیجه 45 بر 24 و کسب رتبه ششم

پنجشنبه، 7 مرداد

پایان
قایقرانیدر المپیک توکیو 2020قایقرانی
نیمه نهایی

نازنين ملايي

روئینگ انفرادی زنان
ثبت زمان 7:45 ثانیه و کسب رتبه ششم و صعود به فینال B

جمعه، 8 مرداد

پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
انتخابي

هانیه رستمیان

25 متر تپانچه بادی
با ثبت امتیاز ۲۸۸ به کارش پایان داد و نتوانست به فینال صعود کند.
پایان
قایقرانیدر المپیک توکیو 2020قایقرانی
فینال B

نازنین ملایی

روئینگ انفرادی زنان
ملايي با ثبت زمان 7:42.57 در رده یازدهم قرار گرفت
پایان
پایان
والیبالدر المپیک توکیو 2020والیبال
گروهی

ايتاليا - ايران

شکست برابر ایتالیا با نتیجه 3 بر 1

شنبه، 9 مرداد

پایان
بسکتبالدر المپیک توکیو 2020بسکتبال
گروهی

ايران - فرانسه

شکست با نتیجه 79 بر 62 و حذف از المپیک
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
انتخابي

فاطمه كرم زاده

50 متر تفنگ 3 وضعيت
جایگاه بیست و دوم و کنار رفتن از دور مسابقات
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
انتخابي

نجمه خدمتی

50 متر تفنگ 3 وضعيت
جایگاه هجدهم و کنار رفتن از دور مسابقات
پایان
دو میدانیدر المپیک توکیو 2020دو میدانی
مقدماتی

حسن تفتيان

100 متر
با زمان 10.19 در گروه خود چهارم و در مجموع گروه‌ها 28 شد و شانس حضور در نیمه نهایی را از دست داد

یکشنبه، 10 مرداد

پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
مقدماتی

عليرضا نجاتي

فرنگی -60 کیلوگرم
شکست درمقابل حریف ارمنستانی و حذف از دور مسابقات
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
مقدماتی

امين ميرزازاده

فرنگی -130 كيلوگرم
پیروزی برابر حریف کره‌ای با نتیجه 6 بر صفر
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

امین میرزازاده

فرنگی -130 كيلوگرم
شکست از رقیب کوبایی با نتیجه 8 بر صفر و انتظار برای شانس مجدد
پایان
والیبالدر المپیک توکیو 2020والیبال
گروهی

ايران - ژاپن

باخت با نتیجه ۳ بر ۲ به ژاپن و حذف از دور مسابقات

دوشنبه، 11 مرداد

پایان
قایقرانیدر المپیک توکیو 2020قایقرانی
یک هشتم

علی آقا ميرزایی

كاياك تك نفره 100 متر
کسب جایگاه پنجم و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
شانس مجدد

امین میرزازاده

فرنگی -130 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 5 بر 1 و راهیابی به دیدار رده‌بندی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

محمدعلي گرايي

فرنگی -77 کیلوگرم
پیروزی با نتیجه 7 بر 3 و راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

محمدهادي ساروي

فرنگی -97 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 9 بر صفر و صعود به یک چهارم نهایی
پایان
تیراندازیدر المپیک توکیو 2020تیراندازی
مقدماتی

مهیار صداقت

50 متر تفنگ 3 وضعيت
قرارگیری در جایگاه بیستم و حذف از دور مسابقات
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

محمد علی گرايي

فرنگی -77 كيلوگرم
پیروزی برابر حریف کروات و راهیابی به نیمه نهایی
پایان
قایقرانیدر المپیک توکیو 2020قایقرانی
یک چهارم

علی آقا میرزایی

كاياك تك نفره 100 متر
قرار گرفتن در جایگاه چهارم و حذف از المپیک
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

محمدهادي ساروي

فرنگی -97 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 7 بر 3 و راهیابی به مرحله یک چهارم
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
نیمه نهایی

محمد علی گرايي

فرنگی -77 كيلوگرم
برابر حریف مجارستانی با نتیجه 6 بر 5 مغلوب شد و به رده بندی رفت
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
نیمه نهایی

محمدهادي ساروي

فرنگی -97 كيلوگرم
با نتیجه 4 - 1 مقابل حریف شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت
پایان

سه شنبه، 12 مرداد

پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
مقدماتی

محمدرضا گرايي

فرنگی -67 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 8 بر صفر و صعود به مرحله بعد
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

محمدرضا گرایی

فرنگی -67 كيلوگرم
پیروزی برابر حریف آلمانی و صعود به نیمه نهایی
پایان
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
رده بندی

محمدعلی گرایی

فرنگی -77 کیلوگرم
با شکست برابر کشتی‌گیر ژاپنی به مقام چهارم رسید
پایان
وزنه برداریدر المپیک توکیو 2020وزنه برداری
مقدماتی

علي هاشمي

109- كيلوگرم
مهار وزنه 184 کیلوگرم در حرکت یک‌ضرب و ناکامی در مهار وزنه 228 کیلوگرمی در حرکت دو ضرب
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
رده بندی

محمد هادی ساروی

فرنگی -97 كيلوگرم
🥉 کسب مدال برنز با پیروزی مقابل حریف فنلاندی

چهارشنبه، 13 مرداد

پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

حسن يزداني

آزاد- 86 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 11 بر 2 و راهیابی به یک چهارم نهایی
پایان
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

حسن يزداني

آزاد- 86 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 12 بر یک و راهیابی به نیمه نهایی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

رضا اطری

آزاد -57 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 5 بر 1 و صعود به مرحله نیمه نهایی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
نیمه نهایی

رضا اطري

آزاد -57 كيلوگرم
برابر حریف روس با نتیجه 8 بر 3 مغلوب شد و به رده بندی رفت
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
نیمه نهایی

حسن يزداني

آزاد -86 کیلوگرم
برابر حریف روس با نتیجه 7 بر 1 به پیروزی رسید و راهی فینال شد
پایان
پایان
وزنه برداریدر المپیک توکیو 2020وزنه برداری
مقدماتی

علی داوودی

109+ كيلوگرم
🥈 با مجموع 441 کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد

پنجشنبه، 14 مرداد

پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

اميرحسين زارع

آزاد - 125 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 7بر صفر و راهیابی به یک چهارم نهایی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

مصطفي حسين خاني

آزاد -74 كيلوگرم
مصطفي حسين خاني مقابل قهرمان آمریکایی 4 بر صفر بازنده شد
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک چهارم

اميرحسين زارع

آزاد - 125 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه13 بر دو و راهیابی به نیمه نهایی
پایان
کاراتهدر المپیک توکیو 2020کاراته
مقدماتی

سارا بهمن يار

55- كيلوگرم
با نتیجه 5 بر 4 برابر حریف ترکیه پیروز شد
پایان
کاراتهدر المپیک توکیو 2020کاراته
گروه A

سارا بهمن يار

55- كيلوگرم
با نتیجه 5 بر 1 برابر نماینده چین تایپه مغلوب شد
پایان
کاراتهدر المپیک توکیو 2020کاراته
گروه A

سارا بهمن يار

55- كيلوگرم
با نتیجه 5 بر 2 برابر حریف خود مغلوب شد
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
نیمه نهایی

اميرحسين زارع

آزاد - 125 كيلوگرم
با نتیجه 6 بر 3 برابر نماینده گرجستان مغلوب شد و به رده‌بندی رفت
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
رده بندی

رضا اطري

آزاد -57 كيلوگرم
با نتیجه 9 بر 1 برابر نماینده آمریکا مغلوب شد
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
فینال

حسن يزداني

آزاد -86 کیلوگرم
🥈 با نتیجه 4 بر 3 برابر نماینده آمریکا مغلوب شد و مدال نقره این وزن را کسب کرد

جمعه، 15 مرداد

پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

محمدحسين محمديان

آزاد - 97 كيلوگرم
با نتیجه 6 بر 3 مغلوب حریف خود شد
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
یک هشتم

مرتضي قياسي

آزاد - 65 كيلوگرم
پیروزی با نتیجه 5 بر 1 و راهیابی به یک چهارم نهایی
پایان
کشتیدر المپیک توکیو 2020کشتی
رده بندی

اميرحسين زارع

آزاد - 125 كيلوگرم
🥉 با نتیجه 5 بر 0 حریف خود را شکست داد و به مدال برنز دست یافت

شنبه، 16 مرداد

پایان
پایان
کاراتهدر المپیک توکیو 2020کاراته
گروهی

حميده عباسعلی

61+ كيلوگرم
در برابر حریف سوئیسی با نتیجه 4-0 شکست خورد.
پایان
کاراتهدر المپیک توکیو 2020کاراته
گروهی

سجاد گنج زاده

75+ كيلوگرم
برتری با نتیجه 3 بر یک مقابل حریفی از کرواسی
پایان
پایان
کاراتهدر المپیک توکیو 2020کاراته
گروهی

سجاد گنج زاده

75+ كيلوگرم
برتری مقابل حریف آمریکایی با نتیجه قاطع 6 بر 0